Domov Domov Domov Domov
Domov
 
  Belokranjski triatlon

Belokranjski triatlon ZA VSAKOGAR obsega tri discipline plavanje, kolesarjenje in tek. Plavanje v dolžini 200 m  poteka po belokranjski lepotici reki Kolpi v neposredni bližini Rekreacijskega centra Primostek. 10-kilometrski kolesarski del  poteka po mirnih, vendar razgibanih poteh po okoliških vaseh (Primostek, Krivoglavice, Gornje Dobravice, Dolnje Dobravice, Geršiči, Grm). Tek v dolžini 4 km pa se odvija krožno po poljih med rekreacijskim centrom in vasjo Primostek.

Video reportaža 2013

Foto

Rezultati 2013

1 KLEMEN BOJANC 1998 M TK TRISPORT 00:29:43 ČLANI B     od 15 do 24 let               
2 JAROSLAV KOVAČIČ 1984 M ŠD POSAVJE 00:30:41 ČLANI C     od 25 do 34 let               
3 DANIJEL BARTOL 1999 M TK INLESRIKO RIBNICA 00:31:36 ČLANI A     do 14 let                     
4 BORUT VEHAR 1979 M TRIATLON KLUB NM 00:32:03 ČLANI D     od 35 do 44 let               
5 LUKA BEZA KOČAR 1999 M TK TRISPORT 00:32:11 ČLANI A     do 14 let                     
6 LUKA SLAPŠAK PELLICCIONI 1984 M TRIATLON KLUB LJUBLJANA 00:32:48 ČLANI C     od 25 do 34 let               
7 BLAŽ ZMARČIČ 1991 M ŠD POSAVJE 00:32:53 ČLANI B     od 15 do 24 let               
8 CIRIL TOTTER 1977 M ŠD GRIBLJE 00:32:57 ČLANI D     od 35 do 44 let               
9 LUKA ŠEBEK 1975 M ŠD POSAVJE 00:33:50 ČLANI D     od 35 do 44 let               
10 MARKO MARGUČ  1973 M TK INLESRIKO RIBNICA 00:33:52 ČLANI D     od 35 do 44 let               
11 SAŠO CAR 1976 M PINTATIM 00:33:53 ČLANI D     od 35 do 44 let               
12 JAKA DRAGOŠ 1994 M BOGINJA VAS 00:33:54 ČLANI B     od 15 do 24 let               
13 JOŽE REŽEK 1980 M METLIKA 00:34:12 ČLANI C     od 25 do 34 let               
14 IGOR CESAR 1970 M KK PAPEŽ PODGORJE 00:34:17 ČLANI D     od 35 do 44 let               
15 TOMAŽ KAPELE 1981 M KK METLIŠKA ČRNINA 00:34:21 ČLANI C     od 25 do 34 let               
16 UROŠ MEDVEDEC 1976 M TRIATLON KLUB AJDOVŠČINA 00:34:47 ČLANI D     od 35 do 44 let               
17 ALEŠ MARJETIČ  1978 M FIT KLUB 00:35:03 ČLANI D     od 35 do 44 let               
18 ALEŠ SUŠNIK 1979 M TK MAMUT 00:35:13 ČLANI C     od 25 do 34 let               
19 BOŠTJAN DRAGOŠ 1988 M BOGINJA VAS 00:35:16 ČLANI C     od 25 do 34 let               
20 DUŠAN NEMANIČ 1990 M METLIKA 00:35:21 ČLANI B     od 15 do 24 let               
21 IGOR JUSTINEK 1971 M ŠD TINJE 00:35:25 ČLANI D     od 35 do 44 let               
22 JURE ŠVENT 1985 M TRIATLON KLUB NM 00:35:32 ČLANI C     od 25 do 34 let               
23 LAURA LOVŠIN 1999 Ž TK INLESRIKO RIBNICA 00:35:33 ČLANICE A     do 14 let                     
24 IGOR SEVER 1979 M TRIATLON KLUB AJDOVŠČINA 00:35:35 ČLANI C     od 25 do 34 let               
25 ANDREJ KULOVEC 1969 M FIT KLUB NOVO MESTO 00:35:46 ČLANI D     od 35 do 44 let               
26 DUŠAN GORJANEC 1967 M TRIATLON KLUB KRŠKO 00:35:51 ČLANI E     od 45 do 54 let               
27 IZTOK IRT 1980 M MARATHON NOVO MESTO 00:36:07 ČLANI C     od 25 do 34 let               
28 ANTON BRODARIČ 1976 M ŠD GRIBLJE 00:36:13 ČLANI D     od 35 do 44 let               
29 TONI ŽAGAR 1955 M TK INLESRIKO RIBNICA 00:36:23 ČLANI F     nad 55 let                    
30 ANDREJ TRKMAN 1952 M TRIATLON KLUB LJUBLJANA 00:36:29 ČLANI F     nad 55 let                    
31 PETER KRIŽAN 1993 M ŠD GRIBLJE 00:36:40 ČLANI B     od 15 do 24 let               
32 MATTEO NONNINO  2001 M UDINE-ITALY 00:36:44 ČLANI A     do 14 let                     
33 DEJAN GRUM 1973 M RADOMLJE 00:36:55 ČLANI D     od 35 do 44 let               
34 PRIMOŽ ŠOBAR 1997 M TK INLESRIKO RIBNICA 00:37:03 ČLANI B     od 15 do 24 let               
35 TADEJ CVIRN 1959 M TRIATLON KLUB LJUBLJANA 00:37:04 ČLANI E     od 45 do 54 let               
36 MARKO ŠTEFANIČ  1980 M KK METLIŠKA ČRNINA 00:37:05 ČLANI C     od 25 do 34 let               
37 ROMAN BLATNIK 1952 M ŠD POSAVJE 00:37:20 ČLANI F     nad 55 let                    
38 DAVID HVALIC 1971 M ŠD T3ŠPORT 00:37:33 ČLANI D     od 35 do 44 let               
39 MATEJ TRPIN 1970 M SEJMI 00:37:38 ČLANI D     od 35 do 44 let               
40 SIMON ZUPANČIČ 1970 M KK ADRIA MOBIL 00:37:40 ČLANI D     od 35 do 44 let               
41 DOMEN RANT 1969 M DNEVNIK 00:37:45 ČLANI D     od 35 do 44 let               
42 DAMIR SKENDEROVIĆ 1974 M TRIATLON KLUB NM 00:37:54 ČLANI D     od 35 do 44 let               
43 ALEŠ RODE 1967 M TRISPORT ALPREM KAMNIK 00:38:12 ČLANI E     od 45 do 54 let               
44 JANI KAPUŠIN 1983 M ŠD DEBELI ČETRTEK 00:38:16 ČLANI C     od 25 do 34 let               
45 TADEJ PODPEČAN 1977 M ČISTILNI SERVIS SONCE 00:38:19 ČLANI D     od 35 do 44 let               
46 GREGOR MOHORIČ 1973 M RGT 00:38:21 ČLANI D     od 35 do 44 let               
47 TOMAŽ ERHOVNIC 1955 M TRIATLON KLUB LJUBLJANA 00:38:28 ČLANI F     nad 55 let                    
48 DUŠAN MAJERLE 1974 M SEMIČ-OPTIMISTI  00:38:29 ČLANI D     od 35 do 44 let               
49 DAVOR SARIČ 1968 M ŠD SLOVENIACONTROL 00:38:46 ČLANI E     od 45 do 54 let               
50 URŠKA VRANJEK 1987 Ž BICIKEL.COM 00:39:15 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
51 EVA ŠTERK 1983 Ž TREBNJE 00:39:26 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
52 DAVORIN PEPELNAK 1966 M VRHOVO 00:39:39 ČLANI E     od 45 do 54 let               
53 ALEŠ UGOVŠEK 1985 M LJUBLJANA 00:39:56 ČLANI C     od 25 do 34 let               
54 MARIJAN KAUČIČ 1964 M ORANŽNI 00:40:05 ČLANI E     od 45 do 54 let               
55 IVAN JAKŠE 1962 M MOVERNA VAS 00:40:08 ČLANI E     od 45 do 54 let               
56 MARKO BUTALA 1987 M ČRNOMELJ 00:40:14 ČLANI C     od 25 do 34 let               
57 JAKA OSTROVRŠNIK 1987 M ŽIVA VODA 00:40:25 ČLANI C     od 25 do 34 let               
58 TOMAŽ PARAPOT 1980 M STRAŽA 00:40:34 ČLANI C     od 25 do 34 let               
59 AVGUŠTIN MUC 1959 M PRIMOSTEK 00:40:48 ČLANI E     od 45 do 54 let               
60 ROK HUDOVORNIK 1977 M NOVO MESTO 00:40:51 ČLANI D     od 35 do 44 let               
61 ALESSANDRO NONINO 1968 M UDINE - ITALY 00:40:53 ČLANI E     od 45 do 54 let               
62 TIMOTEJ CVIRN 2000 M MASS 00:40:55 ČLANI A     do 14 let                     
63 ANDREJ PRAH 1965 M MOK KRKA NM 00:40:56 ČLANI E     od 45 do 54 let               
64 MATEJ STARAŠINIČ 1986 M ŠD KRASINEC 00:41:10 ČLANI C     od 25 do 34 let               
65 ANAMARIJA KEJŽAR 1971 Ž DNEVNIK 00:41:10 ČLANICE D     od 35 do 44 let               
66 PETER TOMC 1990 M KK METLIŠKA ČRNINA 00:41:20 ČLANI B     od 15 do 24 let               
67 NATAŠA PEPELNAK 1975 Ž VRHOVO 00:41:23 ČLANICE D     od 35 do 44 let               
68 ŽELJKO MRLJAK 1979 M TVD PARTIZAN METLIKA 00:41:24 ČLANI C     od 25 do 34 let               
69 TOBIJA SITAR 1986 M LJUBLJANA 00:41:30 ČLANI C     od 25 do 34 let               
70 BENJAMIN POLJŠAK 2001 M OPTOMIK 00:41:37 ČLANI A     do 14 let                     
71 JANA PRIMČIČ 1973 Ž TRIATLON KLUB LJUBLJANA 00:41:40 ČLANICE D     od 35 do 44 let               
72 HELENA BUČAR 1981 Ž BREZMEJNI.SI 00:41:48 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
73 KLEMEN ŽUGELJ 1998 M OTOK 00:41:51 ČLANI B     od 15 do 24 let               
74 ANTON JAKŠA 1949 M SEMIĆ 00:42.05 ČLANI F     nad 55 let                    
75 TEA BEZA KOČAR 1996 Ž TK TRISPORT 00:42:15 ČLANICE B     od 15 do 24 let               
76 EMA ŠTUPAR 1962 Ž KOMENDA 00:42:25 ČLANICE E     od 45 do 54 let               
77 DAMIJAN MOVRIN 1966 M HEILBRONN - NEMČIJA 00:43:01 ČLANI E     od 45 do 54 let               
78 PETER KOLENKO 1971 M HOČE 00:43:02 ČLANI D     od 35 do 44 let               
79 GAŠPER BARIČ 1977 M HAJDINA - OPTIMISTI 00:43:03 ČLANI D     od 35 do 44 let               
80 KLEMEN JAKLIČ 1992 M KRIVOGLAVICE 00:43:07 ČLANI B     od 15 do 24 let               
81 BOŠTJAN JERKO 1969 M TRIATLON KLUB KRŠKO 00:43:12 ČLANI D     od 35 do 44 let               
82 BOJAN KNAP 1960 M TRISPORT 00:43:25 ČLANI E     od 45 do 54 let               
83 TINA ŠIMUNOVIČ 1980 Ž NOVO MESTO 00:43:26 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
84 MARKO FRANJKOVIČ 1993 M BOŽAKOVO 00:43:51 ČLANI B     od 15 do 24 let               
85 MARKO PEPELNAK 2001 M VRHOVO 00:44:10 ČLANI A     do 14 let                     
86 JURIJ REDEK 1980 M TRIALTLON KLUB NM 00:44:30 ČLANI C     od 25 do 34 let               
87 ALEŠ GORENC 1972 M TRIM KLUB KRKA 00:44:30 ČLANI D     od 35 do 44 let               
88 SILVA BRODARIČ 1979 Ž ŠZ METLIKA 00:44:35 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
89 ANA BOLE 1989 Ž LJUBLJANA 00:45:01 ČLANICE B     od 15 do 24 let               
90 JAKA KRIŽ 1994 M METLIKA 00:45:05 ČLANI B     od 15 do 24 let               
91 MARKO KRALJ 1983 M METLIKA 00:45:20 ČLANI C     od 25 do 34 let               
92 TOMI CINDRIČ 1985 M METLIKA 00:45:58 ČLANI C     od 25 do 34 let               
93 BARBARA OVČJAK 1989 Ž VELENJE 00:46:29 ČLANICE B     od 15 do 24 let               
94 VIKTOR HOTKO 1973 M HAJDINA - OPTIMISTI 00:47:23 ČLANI D     od 35 do 44 let               
95 DAMIR JURAK 1977 M TREBNJE 00:47:25 ČLANI D     od 35 do 44 let               
96 ROMAN MOHAR 1968 M LJUBLJANA 00:47:46 ČLANI E     od 45 do 54 let               
97 TINA HABE 1982 Ž LJUBLJANA 00:47:47 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
98 ŠPELA GOLIAS 1980 Ž LJUBLJANA 00:47:47 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
99 FILIP ARIH 1973 M MARIBOR 00:48:22 ČLANI D     od 35 do 44 let               
100 BARBARA STOJANOV 1986 Ž ČRNOMELJ 00:48:23 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
101 MOJMIR TULJAK 1981 M LOGATEC 00:48:35 ČLANI C     od 25 do 34 let               
102 MIHA VIRANT 1991 M ŠD KRIŽEVSKA VAS 00:49:07 ČLANI B     od 15 do 24 let               
103 BARBARA VODNIK 1970 Ž LJUBLJANA 00:50:01 ČLANICE D     od 35 do 44 let               
104 JANEZ DEJAK 1951 M ŠD LONČAR 00:50:02 ČLANI F     nad 55 let                    
105 JASNA ŽAGAR 1974 Ž PTUJ - OPTIMISTI 00:50:11 ČLANICE D     od 35 do 44 let               
106 ANJA VIHAR 1988 Ž LJUBLJANA 00:50:16 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
107 BARBARA ŽAGAR 1979 Ž HAJDINA - OPTIMISTI 00:50:26 ČLANICE C     od 25 do 34 let               
108 DAVID HUDOKLIN 1983 M BRUSNICE 00:51:32 ČLANI C     od 25 do 34 let               
109 ŠPELA MAJERLE 1989 Ž ŠD KRIŽEVSKA VAS 00:52:24 ČLANICE B     od 15 do 24 let               
110 MARKO ŠARIČ 2000 M LJUBLJANA 00:53:29 ČLANI B     od 15 do 24 let               
111 MILIVOJ VELIČKOVIČ PERAT 1937 M TK TRIGLAV 00:56:10 ČLANI F     nad 55 let                    
112 TONI KLEMENČIČ 1990 M SUHOR 00:56:45 ČLANI B     od 15 do 24 let               
113 BOJANA TOMC 1990 Ž ŠD KRIŽEVSKA VAS 00:58:59 ČLANICE B     od 15 do 24 let               
114 PETER UMEK 1953 M LJUBLJANA 01:08:28 ČLANI F     nad 55 let                    
115 ŽIGA MARGUČ 2001 M TK GORENJSKA ODSTOP ČLANI A     do 14 let                     
116 BLAŽ LELJAK 1998 M KIDIČEVO - OPTIMISTI ODSTOP ČLANI B     od 15 do 24 let               
117 MARKO LOVŠIN 1979 M TK INLESRIKO RIBNICA ODSTOP ČLANI D     od 35 do 44 let               
 
  Prijava